Wiemy także nie od dziś, że w czasie lockdownowego szaleństwa, wielu ludzi mających możliwości, przeniosło swoją aktywność zawodową do sieci. Nie ominęło to także artystów, choć w dużej mierze mają oni większe szanse na pracę w telewizji mimo zamrożenia gospodarki, niż przedsiębiorcy w swoich własnych firmach, czy zatrudnieni w nich na etat pracownicy. Mimo to, celebryci wzięli się za coś, co im przynosi znacznie większe dochody, niż zwykłym użytkownikom mediów społecznościowych...

"Reklama dźwignią handlu"

Gdy poszperamy w mediach społecznościowych, zdamy sobie sprawę z tego, że wielu celebrytów zrobiło ze swoich profili niekończące się pasmo reklamowe.

Sprzyjającymi okolicznościami są na przykład święta, wakacje, pojawienie się w rodzinie dzidziusia, czy zmiana pory roku.

Jedną z rekordzistek reklamujących różne produkty i usługi jest aktorka Katarzyna Cichopek, której publikacje na Instagramie przyprawiają o reklamowy zawrót głowy.

Fani Katarzyny Cichopek wyrazili swoją opinię na ten temat w komentarzach, dając aktorce mocno do zrozumienia, że mają serdecznie dosyć tych jej prezentacji, opisów produktów i uprawiania storytellingu.

Dla kasy wszystko... Co jeszcze da się sprzedać? Kasiu za dużo tych reklam produktu. Obserwuję od kilku miesięcy i niestety pomimo dużej sympatii do Pani Kasiu przestaję obserwować, bo czuję się jak podczas oglądania bloku reklamowego w Polsacie. Jejku czego jeszcze nie zareklamowała?

Co sądzicie o polecaniu produktów wynikającym jedynie z podpisaniem umowy z firmą?

O tym się mówi: Parę emerytów spotkała niemiła niespodzianka. Muszą zapłacić gigantyczny rachunek za prąd na działce. Co się stało

Zerknij: Pomnik św. pamięci Lecha Kaczyńskiego został zniszczony. Co się stało? Policja poszukuje wandali