Media obiegła ekscytująca informacja o tym, kto zwyciężył w finale czwartej edycji programu "The Voice KIDS". Ta młoda dama zyskała miano następczyni Whitney Houston. Dlaczego?

Sara Egwu-James

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SARA EGWU JAMES✨ (@saraejej)

Na jej sukces wiele się złożyło czynników zewnętrznych, poza oczywistym talentem dziewczynki. Środowisko, w jakim dorasta jest sprzyjącą przestrzenią do rozwijania artystycznych pasji, zainteresowań i talentów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SARA EGWU JAMES✨ (@saraejej)

Gdy dorasta się w domu artystów, o wiele naturalniej wychodzi potem podążenie w ich ślady...

"The Greatest Love of All" z repertuaru wielkiej gwiazdy Whitney Houston dało dwunastolatce zwycięztwo w czwartej edycji jednego z najpopularniejszych w Polsce talent-show. Dziewczynka pochodzi z rodziny znanych muzyków. Podczas zmagań na scenie kibicowała jej mama z ojczymem, oraz rodzeństwo i tato pochodzący z Nigerii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SARA EGWU JAMES✨ (@saraejej)

Liczne chwile wspólnie spędzone na tworzeniu muzyki zaowocowały w sobotni wieczór, gdy po gorącej rywalizacji poznaliśmy oblicze zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice KIDS".

Nam pozostaje jedynie pogratulować zarówno Sarze, jak i wszystkim uczestnikom!


YouTube

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Czy książę Filip był dumny ze swoich synów? Temat podzielił internautów

Zerknij tutaj: Ta dwunastolatka swoją dojrzałością zaskoczyła nawet wymagającego sędzię. Niecodzienny występ w jednym z programów muzycznych

Nie przegap: Niezwykła wycieczka do sklepu. Chłopiec i jego pies rozczulili wszystkich internautów. Dziecko zrobiło coś niespodziewanego