TikTokerka Rachel Boyle ( @rachboylex ) udostępniła film w odpowiedzi innemu użytkownikowi, który zapytał, co stało się z innymi ludźmi „gdy byłeś martwy”.

Niezwykła opowieść o doświadczeniach poza ciałem

Rachel wyjaśniła, że ​​miała kiedyś chorobę serca znaną jako SVT (częstoskurcz nadkomorowy) i kilkakrotnie zmarła. Powiedziała: „ O mój Boże, właściwie umarłam trzy razy. Kiedyś miałam chorobę serca zwaną SVT - jeśli nie wiesz, co to jest, po prostu wygoogluj to. „Miałam naprawdę rzadki przypadek, więc było to dla nich bardzo trudne do wyleczenia.

Był taki jeden raz - dostałam ataku SVT, myślę, że moje tętno wzrosło do około 230 uderzeń na minutę. „ I oczywiście moje ciało nie dawało sobie rady, ciągle traciłam przytomność, w wyniku czego moje serce po prostu się zatrzymało.

Żadnego kłamstwa - przysięga na swoje życie, że to się stało, prawda - czuła się, jakby została dosłownie wyrzucona z ciała, nie mogła zobaczyć niczego poza jasnym białym światłem i sobą i to było naprawdę powolne, jakby czas płynął bardzo, bardzo wolno - jakby szła w zwolnionym tempie w stronę światła, prawda.

Wyciągając rękę przed twarz, kontynuowała, Nagle zobaczyła siebie, jakby patrzyła na własne ciało i pomyślała: „Wow, to jest pieprzone wrzucanie orzechów „Pamięta to bardzo dobrze. Miała operację serca, które również się zatrzymało ale, jak przyznała, to naprawdę dziwne, miłe uczucie i sprawiło, że poczuła się trochę lepiej umierając.

@rachboylex

##stitch with @eternal.esoterist tw death :

♬ Gallowdance - Lebanon Hanover

Co o tym sądzicie? Czy słyszeliście podobne historie? Czy Waszym zdaniem to może być prawda?

O tym się mówi: Jak pozbyć się rybików z łazienki? Ten sposób jest niezawodny

Zerknij tutaj: Lech Wałęsa w mgnieniu oka doszedł do siebie po operacji serca. W ostrych słowach wytknął błędy jednemu z kolegów

Nie przegap też tego: Małgorzata Rozenek-Majdan skarży się na poważne problemy ze zdrowiem. Niezbędna jest pomoc specjalistów