Kobieta po raz pierwszy zauważyła na weselu 31 marca, że ​​na jednej z rąk narzeczona jej syna nosi znamienne znamię - zupełnie jak dziecko, które oddała do adopcji wiele lat temu, donosi Oriental Daily.

Niecodzienne spotkanie po latach

Oszołomiona kobieta zwróciła się do rodziców panny młodej i zapytała: „Czy przez przypadek adoptowaliście swoją córkę?”

Rodzice panny młodej odpowiedzieli tak - ujawniając sekret, który ukrywali przed wszystkimi przez ponad 20 lat: znaleźli swoją córkę na poboczu drogi. Łzy i uściski towarzyszyły wszystkim na weselu w Suzhou w prowincji Jiangsu. Ceremonia mogła trwać dalej - mimo że biologiczna matka panny młodej była również mamą pana młodego. To dlatego, że matka pana młodego faktycznie adoptowała syna jako dziecko po tym, jak porzuciła córkę, więc para zakochanych nie jest biologicznie spokrewniona.

Według lokalnych mediów, starsza kobieta spytała rodziców swojej przyszłej synowej o jej pochodzenie. Kiedy przyznali, że ponad 20 lat temu została zabrana na poboczu drogi - bez wiedzy panny młodej - matka pana młodego podobno zdała sobie sprawę, że jest jej dawno zaginioną córką. Według raportów kobieta twierdziła, że ​​panna młoda zaginęła jako mała dziewczynka.


YouTube

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Mama Madzi z Sosnowca otwarcie opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie za kratkami. Miała spotykać się z naprawdę fatalnym traktowaniem

Zerknij też tutaj: Żona Joe Bidena w ogniu krytyki. Wszystko przez pewną stylizację. Co się stało

Nie przegap: Marta Kaczyńska w niecodziennej wypowiedzi o swoim ojcu Lechu. Jej felieton zadziwił Polaków