Jak możesz zrozumieć, że teraz, w tym momencie, obok ciebie jest dusza zmarłej osoby?

Przede wszystkim należy zauważyć, że zmarli nieustannie nas obserwują.W przeciwieństwie do nas nie mają fizycznego ciała, dlatego nie możemy ich zobaczyć, tak jak nie widzimy gołym okiem bakterii. Jednak oni widzą nas doskonale i mogą do nas przyjść w każdej chwili.

Umarli przychodzą w jednym celu - odwiedzić nas, dowiedzieć się o naszym samopoczuciu. Miłość nie mija wraz z fizyczną śmiercią człowieka, co oznacza, że ​​więzi rodzinne, które zostały ustanowione na Ziemi za życia, nie zostają zerwane.

Jeśli nagle poczujesz, że ktoś patrzy w twoje plecy, ale nikogo nie ma w pokoju, to dusza zmarłego naprawdę patrzy na ciebie. Zjawisko to jest dość powszechne.

Jeśli w pomieszczeniu nagle zrobi się zbyt chłodno, ale nie ma ku temu powodu, może to również świadczyć o obecności duszy zmarłej osoby.

W ten sposób możesz ustalić, że obok ciebie jest zmarły, ale najbardziej oczywistym faktem obecności duszy zmarłego będzie nagły upadek obrazów, wazonów i naczyń, ale nie zdarza się to często, ponieważ oni nie lubią straszyć swoich bliskich.


To też może cię zainteresować: Czy lockdown zakończy się 9 kwietnia? Eksperci podają zupełnie inną datę. Jaką

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Takiego obrotu spraw Meghan i Harry z pewnością się nie spodziewali. Co się stało

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla wielu Polaków. Poważne zmiany w świadczeniu 500 Plus. O kogo chodzi i kogo dotyczą