"Gazeta Lubuska" postanowiła przedstawić czytelnikom nieco luksusów, w których żyją bohaterki programu rozrywkowego "Królowe życia".

Są wystylizowane, dumne i zamożne. Ich zamiłowanie do bogactwa i przepychu widać na pierwszy rzut oka, a wnętrza ich domów przyprawiają o zawrót głowy. Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti i Anna Renusz są prawdziwymi królowymi życia.

Sylwia mieszka w wielkim domu, w którym jest mnóstwo przestrzeni. Kontrastowe kolory i mnóstwo błysku, być może rekompensują jej trudne, pełne strachu dzieciństwo...

Anna natomiast mieszkając z ukochanym i swoimi pieskami, zmaga się z ich protną naturą. Mimo faktu, że wszystko, co mają w domu kosztowało mnóstwo pieniędzy, zniszczenia, jakie robią pieski uchodzą futrzakom na sucho. Miłość jest silniejsza od złości!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Renusz (@ondiehair)

Dagmarę kojarzą wszyscy. Jest głośna, przebojowa i przedsiębiorcza. Od pierwszych odcinków, w których się pojawiła, zdobyła serca mnóstwa widzów.

Wnętrza jej domu ociekają przepychem i wypełnione są kosztownymi bibelotami. Kochająca mama dorosłego już Konanka, w trosce o porządek w domu dała synowi wytyczne dotyczące utrzymania porządku. Poprosiła o przyniesienie kartki i zapisała Konankowi wszystkie jego obowiązki, aby śliczny dom pozostał śliczny.

Brat Dagmary, który przyjechał ją odwiedzić, w trosce o jej wygodę i ów porządek w domu, przywiózł jej ciekawy prezent.

Co o tym sądzicie? Czy niemalże dorosłe dzieci powinny mieć obowiązek sprzątania po sobie?

O tym się mówi: Kobieta odkryła niezwykłe znalezisko pod podłogą szopy. Nagraniem zachwycił się cały Internet. O co chodzi

Zerknij tutaj: Czy w polskim kościele pojawiły się Anioły? Zdjęcia pokazują niezwykłe postaci