Jak opisuje jutuber na filmie, medium to osoba, która potrafi komunikować się z istotami spoza naszego świata. Często bywa tak, że osoby z tymi zdolnościami deklarują nawet zdolność widzenia owych paranormalnych bytów, które wciąż są wśród nas - ludzi żyjących...

Czy zdjęcia pokazują istoty nie z tego świata?

Większość z nas nie widzi duchów, demonów, czy aniołów samych w sobie, czasem zdarza się nam dostrzec jedynie skutki ich działania...

Świat nauki niestety nie potrafi ani potwierdzić istnienie bytów nadprzyrodzonych, ani tego wykluczyć.

Daniel Nemes, naukowiec i wynalazca, pochodzący z Hiszpanii, ale mieszkający w Kolumbii, od 14 roku życia zainteresował się astronomią i nauką. Był członkiem grupy astronomicznej Madrytu w Hiszpanii.

Mówi, że projekt rozpoczął się, gdy przeczytał artykuł w czasopiśmie o ciemnej materii wszechświata i wielowymiarowym wszechświecie, który chwilowo go zainteresował i zwrócił na siebie uwagę, więc miał inicjatywę wykonania obliczeń matematycznych i eksperymentów optycznych, aby móc uchwycić obrazy " poza". Odkrył metodę przechwytywania znacznie lepszą od podczerwieni, ultrafioletu, czarnego światła, kamerę wideo z telewizorem bez anteny itp. I tę metodę nazywa ENERGIWIZJĄ.


YouTube/Universe Inside You

Używa specjalnych soczewek, ultraczułych ekranów, które opracował i przede wszystkim światła słonecznego. Obrazy, które uchwycił, są nieznanego pochodzenia. Wyjaśnia, że ​​jego teoria mówi, że są to obrazy innych płaszczyzn.

Jednak mówi, że nie podróżował w inne miejsca, aby ujawnić wynalazek. Próbował ujawnić społeczność naukową i odpowiedział tylko organowi naukowemu w USA w niegrzeczny sposób. Media zignorowały i uciszyły odkrycie wraz z uchwyconymi obrazami.

Daniel Nemes mówi: „Jedynym sposobem na upublicznienie mojego wynalazku i zdjęć jest Facebook, od 2015 roku umieściłem na Facebooku 1000 zdjęć. Kiedy zacząłem publikować swoje zdjęcia na mojej sieci społecznościowej, miałem wiele odrzucenia, było to bardzo trudne, a nawet zniewagi w stosunku do mnie, na szczęście moje zdjęcia są teraz bardziej znane i kiedy piszę na moim Facebooku lub w innych grupach, rzadko się zdarza. otrzymać dyskwalifikację lub zniewagę ”.

W poniższym filmie możemy zobaczyć anioły uwiecznione w kościele w Polsce.


YouTube/Zjawiska Niewyjaśnione

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kobieta odkryła niezwykłe znalezisko pod podłogą szopy. Nagraniem zachwycił się cały Internet. O co chodzi

Zerknij: Nikt nie pojawił się na urodzinach 6-letniego chłopca. Potem stało się coś niezwykłego. Poruszająca historia