Jedną z gwiazd, które mogą narzekać na wysokość swoich świadczeń emerytalnych okazał się być Krzysztof Cugowski, lider zespołu Budka Suflera.

Ile emerytury dostaje miesięcznie Krzysztof Cugowski

"Super Express" podaje, ile pieniędzy w ramach świadczenia emerytalnego wpływa miesięcznie na konto wokalisty Krzysztofa Cugowskiego. 71-latek działa na polskiej scenie muzycznej od pięćdziesięciu lat i kojarzy się z wielkimi hitami, jak "Takie tango", "Nie płacz Ewka", "Już nie ma dzikich plaż", "sen w dolinie" itp.

Jest uważany za jednego z najwybitniejszych wokalistów w Polsce, a jest jednocześnie przy tym niezwykle prawdziwy i daje z siebie 100% mocy. Nigdy nie wyjechał z ukochanego Lublina. Mieszka z żoną Joanną i synem Krzysztofem Juniorem. Odwiedzają go także synowie z pierwszego małżeństwa, wojciech i Piotr, którzy poszli w ślady ojca.

YouTube/TVN

To właśnie z synami Krzysztof założył rodzinny band "Cugowscy". Ich talent muzyczno-wokalny niewątpliwie odziedziczony został po ojcu. Jak przyznał sam lider "Budki Suflera", jest spełnionym muzykiem, a Lublin, w którym przyszedł na świat, uważa za najspokojniejsze miasto do życia. Wielokrotnie występował na tamtejszym Placu Zamkowym wraz z "Budką Suflera" i tam zagrał też pożegnalny, ostatni koncert z tym zespołem.

Jak przyznał, swoje optymistyczne podejście do życia nabrał z wiekiem, gdy to człowiek powoli się uspokaja i zaczyna patrzeć na wiele rzeczy z dużym dystansem. Czy z równie wielkim dystansem patrzy na wysokość swojej emerytury? Wszak według doniesień "Super Expressu", wynosi ona nieco ponad 1000 złotych miesięcznie, co świadczy o tym, ile Krzysztof Cugowski przepracował na tak zwanym etacie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Lockdown w całej Polsce przesądzony? Przecieki z rządu Mateusza Morawieckiego nie pozostawiają w tej kwestii złudzeń

Zerknij: Kamil Durczok stracił poczucie czasu? Na mediach społecznościowych pojawił się dziwny filmik

Nie przegap też tego: Media społecznościowe obiegł emocjonalny wpis ratownika medycznego. Zawarte w nim słowa, podzieliły internautów