Mieszkam na wsi, a mój syn w mieście. Niedawno mnie odwiedził. Przyjechał późnym wieczorem drogim samochodem. Był taki radosny. Wszedł do domu z szerokim uśmiechem.

- Mamo, poślubię Kasię. Tej wiosny zostaniemy rodziną. Jestem taki szczęśliwy.
- Bardzo się cieszę, synu. Ale dlaczego przyjechałeś bez swojej przyszłej żony?
- Mamo, ona nienawidzi wioski. To wszystko jest jej obce. Ona to nienawidzi. Wiesz, że pochodzi z zamożnej rodziny. I nie jest do tego przyzwyczajona.
- Dobrze, synu. Rozumiem to.
- A kiedy przedstawisz mnie rodzicom Kasi?
- Mamo, nie przedstawię cię.
- Dlaczego? I tak spotkamy się na weselu. A potem staniemy się jedną rodziną.
- Nie. Przepraszam, ale nie zapraszamy ci na wesele. Będą przyjaciele rodziny i są to bardzo bogaci ludzie. Oni nie są tacy jak ty.
- Synu, ale to twoi przyjaciele i wszyscy to zrozumieją. Ktoś bogato żyje, ktoś jest prostszy.
- Mamo, nie przychodź. Błagam Cię.

Długo płakałam tego dnia. Całe życie pracowałam dla dobra mojego syna i tak mnie traktuje. Wszystko w tym życiu jest takie trudne. I nawet mój syn mnie zdradził. Następnego dnia rozmawiałam z koleżanką. Była w szoku.

Ale powiedziała mi ważną rzecz: "Zawsze powinnaś być mamą. Tak, twój syn robi wszystko źle. Ale musisz mu pomóc. Jesteśmy matkami i zostaliśmy stworzeni, aby pomagać naszym dzieciom. Nawet jeśli tego nie chcą. Zadzwoń do rodziców Kasi. Mój syn pomoże Ci znaleźć numer telefonu. Porozmawiasz z nimi, i problem zostanie rozwiązany. Jestem pewna, że to normalni ludzie, i wszystko rozumieją."

Teraz mam w rękach numer jej rodziców, i myślę: сo mam robić? Jak żyć dalej? Zadzwonić lub nie?

To też może cię zainteresować: Kobieta szukała źródła przeciągu w swojej łazience. Gdy zdjęła ścienne lustro, jej oczom ukazało się tajne przejście. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kula ognia zaskoczyła wszystkich. Było to zaskakujące zjawisko. Już wiadomo, że jest bardzo niezwykła

O tym się mówi w Polsce: Zapadł wyrok w sprawie Daniela Martyniuka! Czy i tym razem synowi króla disco polo się upiekło

O tym się mówi na świecie: Nie milkną echa wywiadu udzielonego przez Harry'ego i Meghan Markle. Książę William ma być zdruzgotany