Najnowsze doniesienia dotyczące Magdy Gessler mogą zdziwić. W sieci pojawiły się zdjęcia wnętrz mieszkań restauratorki. Fani są pod wrażeniem tak oryginalnego stylu! Kobieta urządziła wnętrza bardzo wyjątkowo!

Magda Gessler jest osobą znaną niemalże wszystkim. Kobieta zasłynęła w polskim show – biznesie nie tylko z racji prowadzenia uwielbianego programu “Kuchenne Rewolucje” oraz prowadzenia luksusowych restauracji na terenie całego kraju i nie tylko.

Fani pokochali także kobietę za jej osobowość i szczerość. Magda Gessler nie raz pokazała czy to na wizji, czy w swoich mediach społecznościowych, że nie boi się mówić głośno swojego zdania na różne tematy. Ta bezpośredniość sprawiła, że restauratorka w sieci ma tysiące wiernych fanów, którzy śledzą jej poczynania.

Te wnętrza robią wrażenie!

Nietrudno się domyślić, że kobieta dorobiła się sporego majątku. Nie dziwi więc także fakt, że ma w posiadaniu kilka mieszkań - w Polsce i Kanadzie. Dom w podwarszawskich Łomiankach to prawdziwy luksus! W mieszkaniu znajduje się mnóstwo elementów dekoracyjnych z całego świata, co sprawia, że jest naprawdę wyjątkowe! Zdecydowanie odbiega od popularnych, minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz.

Magda Gessler/ superbiz.se.pl