Gra w serialach, które oglądały setki tysięcy telewidzów, przyniosła im sporą popularność w całej Polsce. Ich niesamowita gra aktorska i ogromny talent były doceniane także przez krytyków i producentów.

Jednak teraz, po latach, nikt nie pamięta o tych aktorach. Gwiazdy, które niegdyś grały w popularnych serialach, teraz zaś zostały już zapomniane.

Zapomniany aktor PRL zmarł w biedzie

Edward Dymek był znanym dziecięcym aktorem PRL-u. Chłopca moglismy ogladac w takich produkcjach jak "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech",lub "Abel twój brat".

Niestety, kiedy dorósł jego zycie potoczylo sie zupelnie inaczej. Aktor nie rozwijał się zawodowo. Był alkoholikiem. Przez jego chorobę stracił nawet żonę. Zmarł w wieku 53 lat. Edward Dymek 14 marca obchodziłby 64-te urodziny.

Edwardowi Dymkowi w ubiegłym roku został poświęcony odcinek programu "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie". Film został obejrzany 2,3 mln. Mozna go zobaczyc na YouTube.

Kariera Edwarda Dymka trwała jedynie dwa lata. Jego życie osobiste także nie należało do najłatwiejszych. Głównie przez to, że aktor był alkoholikiem. Jego choroba sprawiła, że odeszła od niego żona. Ostatnie lata swojego życia mężczyzna spędził na ulicy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW