Jeśli standardowe opcje już nie pomagają, warto pomyśleć nad wypróbowaniem mojego domowego odświeżacza do toalety. Po raz pierwszy dowiedziałem się o tej sztuczce z Internetu.

Nie od razu zrozumiałem wszystkie procedury, które starsza Włoszka wykonywała w swojej toalecie, ponieważ nie było tłumaczenia.

Wlała zwykłą wodę do połowę objętości małej plastikowej butelki, a następnie uzupełniła innym niebieskim produktem. Później dowiedziałam się, że był to płyn do zmiękczania tkanin. idąc jej śladem, potem wykonałam też wiele małych otworów w butelce.

Następnie zdjęłam pokrywkę ze zbiornika i włożyłam tę butelkę z miksturą do środka. W ten sposób włoska babcia robiła domowy odpowiednik odświeżacza do wody w toalecie!

Małe dziurki są potrzebne, aby mieszanina stopniowo przenikała do wody w spłuczce. Ta opcja ma jeszcze jedną zaletę. Po umieszczeniu w zbiorniku takiej butelki z odświeżaczem ilość wody w spłuczce maleje, ale nie na tyle, aby wpłynąć na jakość spłukiwania.

Zatem dodatkowo oszczędzamy wodę i rachunki będą trochę niższe. Oczywiście możesz po prostu wlać płyn do płukania wprost do zbiornika, aby w ogóle nie zawracać sobie głowy takimi metodami. Ale to wystarczy tylko na kilka spłukiwań.

Pasta do zębów w zbiorniku spłuczki

Wiele lat temu wiele osób chowało w spłuczce różne kosztowności i pieniądze, ale teraz warto umieścić w niej pastę do zębów. Dlaczego? Możesz nie wiedzieć, że doskonale usuwa kamień nagromadzony na ściankach, rdzę, dezynfekuje powierzchnię toalety i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Wystarczy kupić najtańszą pastę do zębów w sklepie, najlepiej o silnym miętowym zapachu. Zrób duzo otworków w tubce i umieść w zbiorniku. Przy każdym spłukaniu toaleta napełni się przyjemnym miętowym zapachem, a także zostanie zdezynfekowana. Wykonuj małe otwory, aby pasta wystarczyła na kilka miesięcy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW