Niesamowita historia kobiety, która postanowiła korzystać z dobrodziejstw technologicznych i założyła Instagrama po 90 roku życia. Teraz uchodzi za prawdziwą gwiazdę w sieci. Internauci uwielbiają oglądać Polkę, która tryska energią w tym wieku! Koniecznie zobacz!

Profesja, jaką jest bycie influencerem w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej powszechna i popularna. Wiele osób marzy o tym, aby osiągnąć coś dzięki ogromnym zasięgom i możliwościom, jakie daje Internet. Niestety zdecydowana część osób działających w sieci robi to z chęcią zarabiania pieniędzy.

Okazuje się, że niektórzy nie mają takich pobudek, a ich działalność w internecie jest czystą przyjemnością. Jedną z takich osób jest 94 – letnia Polka mieszkająca w Anglii, która popularność zyskała po 90 roku życia!

Uwielbia ją tysiące osób!

Pani Ania założyła Instagrama w wieku 92 lat i od samego początku pokazuje, jak energiczną i otwartą na świat osobą jest. Kobieta inspiruje tysiące osób do tego, aby korzystać z życia i pokazuje, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem!

- Pokazano mi co to jest Instagram i bardzo mi się spodobał. Pomyślałam sobie tak, pokażę innym, że to jest także dla ludzi w moim wieku. Bardzo też pokochałam moich obserwujących. - mówi pani Ania.