Zaskakujące informacje dotyczące Romana Giertycha właśnie ujrzały światło dzienne. Opublikowany przez polityka wpis w mediach społecznościowych wzbudził spore zdziwienie. Dlaczego? Mężczyzna właśnie celebruje swoje pięćdziesiąte urodziny i z tej okazji złożył życzenia... sam sobie! To nietypowe, ale Internauci nie kryją zaskoczenia pomysłowością polityka.

Roman Giertych to bez wątpienia postać, która na scenie politycznej znana jest niemalże każdemu. Konserwatywne poglądy polityka, które odważnie głosił miały zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Były wicepremier wczoraj, 27 lutego skończył okrągłe pięćdziesiąt lat. Z tej okazji postanowił wykazać się sporą kreatywnością, ponieważ zaskoczył fanów składając życzenia... sam sobie! Co takiego napisał?

Roman Giertych świętuje 50 urodziny

Polityk zaczął wpis na Facebooku słowami, iż pewnie każdy będzie zaskoczony, że składa życzenia sam sobie, lecz po wczytaniu się w te słowa można będzie dostrzec, że tak naprawdę są skierowane do wszystkich Polaków.

- Życzę Ci przede wszystkim abyś żył w kraju, gdzie nikt nikogo nie nienawidzi. W kraju gdzie spieramy się gorąco, ale potem idziemy na piwo. (...) Życzę Ci, aby Polska, gdzie jest spór, ale nie ma nienawiści, wróciła. Bo wiem, że do niej tęsknisz. (...)Gdzie gwałciciele i ich obrońcy nie pracują w mediach publicznych. Gdzie ministerstwami nie rządzą idioci. (...) Do czasów, gdy przestępcy siedzieli w więzieniach. Do czasów, gdy kłamać było wstydem, a kłamanie publiczne przez polityka kończyło się aferą. Życzę Ci tego normalnego kraju, który mieliśmy, a który utraciliśmy. - brzmi fragment dosadnych życzeń, które poparli fani.