Piotr Żyła objął tytuł Mistrza Świata, a jego sukces wprawia w ekscytację i radość wszystkich Polaków od wczoraj. Reakcja partnerki skoczka na wieść o jego zwycięstwie była wręcz zachwycająca! Widać, że to prawdziwa miłość i parę połączyło ogromne uczucie! Fani cieszą się szczęściem pary!

Jak nietrudno ukryć, od wczoraj niemalże wszyscy Polacy świętują znakomite zwycięstwo Piotra Żyły na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Skoczek w fenomenalnym stylu zdobył tytuł Mistrza Świata, tym samym sprawiając ogromną radość i ekscytację u wszystkich... może poza jego byłą żoną, która - jak już pisaliśmy - nie była zainteresowana oglądaniem skoków ukazując to na swoim Instagramie.

Jak jednak na sukces męża zareagowała aktualna partnerka, skoczka, Marcelina Ziętek?

To prawdziwa miłość!

Nie od dziś w mediach głośno o związku Piotra Żyły z 23 - letnią Marceliną Ziętek znaną z serialu “19+”. Jak donoszą media, para ponoć zamieszkała razem i planuje ślub!

Jak zatem wybranka skoczka zareagowała na jego zwycięstwo? Młoda kobieta zarejestrowała swoje emocje na Instastories. Marcelina Ziętek po wieści o zwycięstwie Piotra nie mogła powstrzymać łez szczęścia!

Marcelina Ziętek/ jastrzabpost.pl