Publikowane przez Adama Zdrójkowskiego fotki z jego mieszkania robią w sieci prawdziwą furorę! Fani uwielbiają oglądać, jak mieszka ich idol. Są zachwyceni! Wystrój wnętrz mieszkania robi ogromne wrażenie. Koniecznie zobacz te fotki!

Adam Zdrójkowski to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez Polaków aktorów młodego pokolenia. Mimo że młody mężczyzna ma zaledwie 20 lat, to już od dziesięciu lat można widzieć go na ekranach telewizorów!

Adam Zdrójkowski zadebiutował w telewizji grając Kubę Boskiego w serialu “Rodzinka.pl” i to właśnie z tą rolą teraz jest przede wszystkim kojarzony, choć poza nią zagrał także w innych produkcjach czy reklamach. Niejednokrotnie pełnił także rolę prowadzącego podczas różnych programów, jak “The Voice Kids”.

Młody chłopak jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym.

Fani są oczarowani tymi wnętrzami!

Adam Zdrójkowski nie raz na fotkach ukazywał skrawki swojego mieszkania, które - trzeba przyznać - urządzone jest bardzo gustownie i nowocześnie. Stonowane kolory przełamane są wyrazistymi akcentami, jak żółta kanapa.