Rodzina i przyjaciele Pawła Królikowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych wspominają wspólnie spędzone chwile. Ciężko uwierzyć, że tak wspaniałego aktora nie ma już pośród nas od roku... Zamieszczane fotki i wpisy sprawiają, że łzy same ciekną po policzkach...

Kiedy rok temu, 27 lutego 2020 roku w mediach w całym kraju pojawiła się przerażająca wiadomość o śmierci jednego z najbardziej popularnych i uwielbianych aktorów w Polsce, Pawła Królikowskiego, zarówno fani, jak i koledzy z branży artysty po prostu nie mogli w to uwierzyć. Pomimo iż aktor od lat zmagał się z chorobą od lat, nikt nie dopuszczał do siebie myśli, iż mógłby tę walkę przegrać.

Artystę pożegnali fani, koledzy i koleżanki polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Paweł Królikowski zmarł mając zaledwie 58 lat.

Bliscy i przyjaciele wspominają Pawła Królikowskiego

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Rafał Królikowski, syn aktora wspomniał ojca za pośrednictwem Instagrama zamieszczając wspólne zdjęcie. Oprócz niego Pawła Królikowskiego pożegnał także jeszcze jeden syn, Antek Królikowski oraz żona zmarłego, Małorzata Ostrowska - Królikowska.