Najnowsze informacje dotyczące sukcesu Piotra Żyły właśnie ujrzały światło dzienne. Skoczek znajduje się w pełni szczęścia, a jak na to wspaniałe osiągnięcie zareagowała była żona, Justyna Żyła? Internauci od razu sprawdzili!

Jak wiadomo, skoki narciarskie od lat przynoszą Polakom sporo emocji i radości, gdyż nasza kadra nigdy nie zawodzi. Podobnie było wczoraj, podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie, gdzie niemalże wszyscy Polacy wspierali naszych skoczków mając nadzieje na zajęcie wysokich miejsc przez liderów.

Mało kto spodziewał się jednak takiego obrotu sprawy, że to Piotr Żyła zajmie miejsce na podium – a na dodatek, pierwsze miejsce! To wspaniałe osiągnięcie, a Polacy od wczoraj żyją pełnią szczęścia - jak sam skoczek.

Jak jednak na sukces męża zareagowała była żona, Justyna Żyła?

Justyna Żyła zareagowała... w swoim stylu!

Nie od dziś wiadomo, że była żona skoczka chętnie “wbija szpilę” skoczkowi przy każdej możliwej okazji, a także często wyciąga na światło dzienne różne, prywatne sytuacje w celu upokorzenia męża.

Podczas wczorajszych skoków kobieta zamieszczała fotki, na których jest wyraźnie zajęta i nie interesuje ją oglądanie zmagań skoczków - kobieta piekła ciasto i czytała książki z dziećmi.

Justyna Żyła/ plotek.pl