Najnowsza fotka opublikowana przez Ewelinę Lisowską zachwyca! Piosenkarka postanowiła wybrać się na egzotyczne wakacje do... Meksyku. Internauci zazdroszczą takich widoków! Naprawdę pięknie tam!

Trwająca od niemalże roku pandemia koronawirusa nie zachęca do podróży, a wręcz często jest niemożliwa, gdyż wiele destynacji zostało zlikwidowanych z rozkładu lotów.

Gwiazdy jednak nie przejmują się ograniczeniami i wybierają z tych miejsc, gdzie podróżować można. Najczęściej więc pada na Zanzibar bądź Tulum w Meksyku. Były tam na przykład Julia Wieniawa, Blanka Lipińska, Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz czy Natalia Siwiec.

Do tego grona ostatnio dołączyła także Ewelina Lisowska, która dumnie pokazuje w mediach społecznościowych beztroskie chwile spędzone w “raju”.

Internauci zazdroszczą tych widoków!

Trzeba przyznać, że fotki publikowane przez artystów przebywających w tych pięknych, egzotycznych miejscach zapierają dech w piersiach!

Nie każdemu jednak podobają się owe zdjęcia. Niektórzy Internauci zarzucają gwiazdom, że podczas pandemii narzekali na problemy finansowe, jednocześnie pławiąc się w luksusach na egzotycznych wyspach. Jak to w końcu jest?