Najnowsze opublikowane przez Rafała Królikowskiego zdjęcie sprawia, że łzy same ciekną po policzkach... Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Syn aktora wspomina ojca w wymownych słowach, a Internauci nie mogą wręcz uwierzyć, że artysty nie ma już rok pośród nas...

Kiedy rok temu, 27 lutego 2020 roku media obiegła przerażająca wiadomość o śmierci jednego z najbardziej popularnych i uwielbianych aktorów w Polsce, Pawła Królikowskiego, wszyscy Polacy zaniemówili.

Artystę żegnali zarówno fani, jak również koledzy i koleżanki polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Paweł Królikowski zmarł w wyniku walki z chorobą w wieku zaledwie 58 lat.

Rodzina wspomina Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski, syn aktora w najnowszym opublikowanym wpisie w mediach społecznościowych wspomniał ojca zmarłego rok temu. Zamieścił fotografię sprzed lat, a pod nią krótki, lecz wymowny i smutny opis brzmiący “Minął już rok bez Ciebie. Tęsknię....”

Fani także zaczęli łączyć się w bólu z synem artysty i pisać słowa współczucia oraz wsparcia. Niemalże nikt nie może uwierzyć, że minął już rok od kiedy aktora nie ma już pośród nas.