Najnowsze informacje o jednej z najbogatszych rodzin w Polsce. Karolina Sołowow po wielu latach niepowodzeń odnalazła prawdziwą miłość. Kim jest i czym się zajmuje córka popularnego miliardera, Michała Sołowowa?

Michał Sołowow jest jednym z najbardziej bogatych Polaków - ze swoim majątkiem liczącym ponad 15 miliardów złotych znalazł się na szczycie listy “Forbesa” wśród najbogatszych Polaków.

Mężczyzna jest biznesmenem oraz kierowcą rajdowym. Choć jego postać znana jest zapewne wszystkim, tak nie każdy wie kim jest jego córka, Karolina Sołowow.

Kim jest Karolina Sołowow?

Kobieta nie szczyci się tak wielką popularnością, gdyż stara się nie polegać na znanym nazwisku, a raczej sama zapracować na uznanie. Karolina Sołowow pracowała w biurze architektonicznym, a także założyła Fundację Fabryki Marzeń.

Prywatnie była w dwóch związkach, których owocami jest dwójka dzieci. Aktualnie jest w związku z Rafałem Sonikiem, 19 lat starszym kierowcą rajdowym.

- Znałem jej sytuację. Wiedziałem, że ma córkę i syna z poprzednich związków i że cała trójka potrzebuje bezpiecznego domu bez szalejących emocji - powiedział Rafał Sonik.