Najnowsze opublikowane przez Dodę zdjęcie zrobiło w sieci prawdziwą furorę! Internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu... Wszystko przez jeden, mały element. O co chodzi? Koniecznie zobacz tę fotkę!

Doda bez wątpienia jest jedną z najbardziej popularnych, ale i charakterystycznych postaci polskiego show – biznesu. Niejednokrotnie pokazała, że zna swoją wartość i nie boi się czasem komuś “dogryźć” wymownym gestem czy wypowiedzią.

Doda aktualnie przebywa na wakacjach w malowniczym Tulum, gdzie celebrowała swoje 37 urodziny. Pod jednym ze zdjęć zamieściła opis “Ty masz mnie za głupią dzikuskę” nawiązujący do Edyty Górniak - panie, jak wszyscy wiedzą, są zwaśnione od lat.

Ostatnio jednak zamieściła wpis, w którym wymownie wspomniała o... Radosławie Majdanie.

Internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu

Doda opublikowała fotkę, na której znajduje się w indiańskim pióropuszu. Jak sama wspomniała, sprzedawca powiedział, że “jest do niego stworzona”. Dodała także, że po tych słowach zaśmiała się pod nosem, ponieważ Radosław Majdan podczas trwania ich związku wytatuował sobie twarz artystki, lecz po rozstaniu... zakrył kolejnym tatuażem - był to Indianin z pióropuszem!