Zaskakujące i przerażające informacje o jednej z najpopularniejszych i najbardziej uznanych artystek świata właśnie ujrzały światło dzienne. Ktoś porwał psy Lady Gagi i postrzelił jej asystenta – fani drżą z niepokoju!

Lady Gaga jest niekwestionowanie jedną z najbardziej szanowanych i uznanych gwiazd na całym świecie. Kobieta zyskała fanów przede wszystkim dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom wokalnym, ale także charyzmie i osobowości.

Nic więc dziwnego, że nawet podczas spaceru z psami koniecznie musi towarzyszyć jej ochrona. Niestety, okazuje się, że nawet asystent czasem nic nie zdziała, kiedy ktoś próbuje zaatakować gwiazdę...

Przerażające chwile!

Lady Gaga napisała na swoim Instagramie, że kilka dni temu ktoś porwał jej ukochane dwa psy. Jako nagrodę dla znalazcy zaoferowała pół miliona dolarów!

- Moje ukochane psy Koji i Gustav zostały porwane do Hollywood dwa dni temu - napisała piosenkarka pod zdjęciami ukochanych zwierząt. Moje serce jest chore i modlę się, aby moja rodzina znowu była cała. Za bezpieczny powrót psów do domu zapłacę 500 tysięcy dolarów. - napisała.

Ponadto, podczas spaceru jej asystent został czterokrotnie postrzelony – mężczyzna uszedł z tego cało i przebywa w szpitalu.

Kilka dni później psy zostały szczęśliwie odnalezione na jednym z komisariatów policji. Przyniosła je pewna kobieta, której dane pozostają anonimowe.