Niesamowicie ważna informacja dla wszystkich fanów kultowego programu rozrywkowego “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Właśnie ruszyła kolejna edycja popularnego show. Uczestniczki nie kryją ekscytacji z tego, iż niebawem staną na ślubnym kobiercu - liczą na to, że ich życie w końcu się odmieni i wraz z przyszłym mężem stworzą prawdziwą rodzinę.

“Ślub od pierwszego wejrzenia” jest programem emitowanym w stacji TVN 7 od roku 2016 i od samego początku pojawienia się na ekranach wzbudzał wiele emocji. Same zasady programu mają zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników, ponieważ polegają na połączeniu węzłem małżeńskim zupełnie obcych sobie osób.

Pomimo iż zazwyczaj owe związki nie kończą się pozytywnie, tak zdarzają się jednak małżeństwa, które okazały się strzałem w dziesiątkę i do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

Ruszyła nowa edycja!

Wczoraj, w piątek 26 lutego rozpoczęła się piąta edycja programu. Widzowie mieli okazję poznać już Izę, Laurę oraz Igę, które nie mogą doczekać się poznania swoich przyszłych mężów.

- Teraz już nie wyobrażam sobie, że nie będę miała rodziny. Życie w samotności nie jest fajne. Nie chcę być już dłużej sama. Chcę, żeby ktoś był, ktoś na stałe - powiedziała jedna z uczestniczek.