Najnowszy wpis w mediach społecznościowych opublikowany przez Marcelinę Zawadzką zaskakuje! Celebrytka wypoczywa na egzotycznych wakacjach. Cała w emocjach opowiada o fantastycznym przeżyciu, jakie spotkało ją w tropikach – o czym mówi? Internauci mają mieszane uczucia...

Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie show – biznesu w roku 2011, kiedy to zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tamtej pory jej kariera poszybowała w ekstremalnie szybkim tempie i stała się bardzo rozpoznawalną celebrytką. Kobieta występowała w “Pytaniu na śniadanie”, lecz w zeszłym roku zniknęła ze świata mediów po głośnej sprawie sądowej. Marcelina Zawadzka została oskarżona o współudział w oszustwach skarbowych pewnej grupy przestępczej.

Mimo zniknięcia z mediów kobieta w dalszym ciągu radzi sobie wyśmienicie, ponieważ - jak wynika z jej mediów społecznościowych - nieustannie podróżuje. Aktualnie przebywa na malowniczym Tulum.

Fenomenalne przeżycie

Kobieta opowiedziała o sesji oddychania, jaką odbyła na wyspie.

- To naprawdę pomaga w uwolnieniu z różnych traum, przeżyć, problemów, spływa na ciebie takie jakby zrozumienie niektórych sytuacji. (...) Bardzo jestem wdzięczna. Aż mam ochotę płakać ze szczęścia. Przez to, że nasza pamięć czasem zawodzi, muszę zrobić notatkę z tego przeżycia. - mówiła.