Najnowsze doniesienia o Małgorzacie Rozenek – Majdan. Kobieta w ostatnich dniach stanęła w ogniu krytyki! Pewna polska firma odzieżowa zarzuciła celebrytce plagiat. Jest już odpowiedź ze strony gwiazdy. O co chodzi? Kto ma rację?

Małgorzata Rozenek – Majdan jest w ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych przez media osobistości polskiego show – biznesu. Kobieta wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem od momentu pojawienia się informacji o potomku znajdują się “na świeczniku” w mediach w całej Polsce.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek – Majdan w show – biznesie radzi sobie wyśmienicie, ponieważ od premiery jej programu (a zarazem jej debiutu na ekranach telewizorów) “Perfekcyjna Pani Domu” minęło sporo lat, a rozpoznawalność celebrytki nie gaśnie. Wręcz przeciwnie – kobieta jest coraz bardziej popularna.

Małgorzata Rozenek – Majdan stworzyła... plagiat?

Ostatnio Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie swoją własną marką odzieżową. Tuż po tym w sieci zawrzało - pewna firma zarzuciła jej plagiat. Celebrytka od razu odpowiedziała, iż projekty jej ubrań, a także metek są w całości zaprojektowane przez nią.