Najnowsze i niezwykle zaskakujące informacje o jednej z najbardziej popularnych celebrytek polskiej sceny show – biznesu. Dagmara Kaźmierska ostatnio na wizji wyjawiła skrywany przez długie lata sekret swojego najlepszego przyjaciela. Nikt o tym nie wiedział, nawet sama celebrytka była zdziwiona! O czym mowa?

Postać Dagmary Kaźmierskiej znana jest wielu osobom. Kobieta jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych, a zarazem kontrowersyjnych uczestników programu rozrywkowego “Królowe Życia” emitowanego na kanale TTV.

Podczas trwania kilku edycji programu Dagmara Kaźmierska nieustannie stawała się coraz bardziej popularna i lubiana, a dziś nosi miano celebrytki, którą uwielbiają Internauci. O ogromnej popularności gwiazdy świadczy chociażby fakt, że na swoim Instagramie ma aż milion obserwujących osób! Wow, to naprawdę sporo!

Dotychczas to Dagmara Kaźmierska stanowiła postać pierwszoplanową programu, ostatnio jednak fabuła skupiła się nieco na jej przyjacielu, Jacku, który - jak się okazało - skrywał ogromny sekret zarówno przed celebrytką, jak i widzami. O czym mowa?

Nikt o tym nie wiedział!

W jednym z ostatnich odcinków Jacek zaprosił przyjaciółkę do swojego nowego mieszkania. Kobieta oglądając pomieszczenia natknęła się na dowód osobisty kolegi.

Okazało się, że Jacek to jego drugie imię, a pierwsze to... Wiesław!

Dagmara Kaźmierska/ pudelek.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIEMALŻE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ