Najnowsze informacje dotyczące trenera jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych “The Voice Senior”. Witold Paszt w ostatnim czasie przechodził naprawdę ciężki okres w życiu, co spowodowane było chorobą. Teraz artysta ostrzega innych. “To naprawdę nie są żarty” - mówi.

Witold Paszt jest jednym z najbardziej popularnych muzyków polskiej sceny. 67 – letni mężczyzna należy do grupy muzycznej Vox, która jest szczególnie uwielbiana i popularna pośród starszej części społeczeństwa.

Artystę można zobaczyć w składzie jury w popularnym programie “The Voice Senior” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Mimo że na antenie mężczyzna zawsze prezentuje się wyśmienicie i wyraźnie znajduje się w dobrej formie, okazuje się, że przez pewien czas były to tylko pozory, ponieważ Witold Paszt pod koniec roku 2020 ciężko przechodził zakażenie koronawirusem.

“To naprawdę nie są żarty”

Witold Paszt wyznał, że cała ekipa programu pomogła mu, aby podczas nagrywek czuł się dobrze, jednak nie było to dla niego łatwe.

- Muszę przyznać, że przeżywałem naprawdę trudne chwile. Po dwóch, trzech krokach byłem zmęczony, jakbym przebiegł maraton. Chciałem przestrzec wszystkich, którzy bagatelizują tę chorobę - to naprawdę nie są żarty. Jasne, są tacy, którzy przechodzą ją bezobjawowo i bezboleśnie, ale czasem to jest prawdziwa gra ze śmiercią - podsumował artysta.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIEMALŻE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ