Jedna z najbardziej lubianych i popularnych osobistości telewizyjnych, Beata Tadla promienieje! Ostatnio publikowane przez nią fotki w mediach społecznościowych wyraźnie potwierdzają, że jej partner wywołuje u kobiety ogromne szczęście. Świeżo upieczone małżeństwo właśnie przebywa na egzotycznych wakacjach.

Beata Tadla swoją popularność i dużą sympatię pośród fanów zyskała nie tylko dzięki profesjonalizmowi w wykonywanej pracy – fani bardzo podziwiają Beatę Tadlę także za niemalże każdy aspekt jej wyglądu czy osobowości: za jej urodę, fryzurę, sylwetkę, czy sposób bycia.

Niestety, mimo fenomenalnego wyglądu, a także sukcesu w karierze kobieta w życiu prywatnym nie miała aż takiego szczęścia. Spotkały ją dwa nieudane małżeństwa, a także dwa długie związki - także zakończone fiaskiem.

Beata Tadla w pełni szczęścia!

W zeszłym roku jednak los uśmiechnął się do dziennikarki, ponieważ kobieta poznała mężczyznę, o którym nie raz mówiła, że to ten jedyny. Po kilku miesiącach znajomości para zaręczyła się, a niedawno – w tajemnicy - stanęli na ślubnym kobiercu!

Teraz świeżo upieczeni małżonkowie przebywają na Malediwach – trzeba przyznać, że to wspaniałe miejsce jako destynacja podróży poślubnej!