Zaskakujące wieści właśnie pojawiły się w mediach. Pewna kobieta wyszła za mąż za... ojca swojej najlepszej przyjaciółki! Wow, ciężko w to uwierzyć. Dzieli ich naprawdę spora różnica wieku! Jak to się stało?

Jak wiadomo, w sieci raz po raz pojawiają się przeróżne historie, w które naprawdę ciężko uwierzyć. Często dotyczą one bardzo nieprawdopodobnych wydarzeń i zwrotów akcji, których niemalże nikt by się nie spodziewał.

Czasem chodzi także o zaskakujące związki - często parami zostają osoby, które z pozoru całkowicie do siebie nie pasują bądź różnią się od siebie wiekiem, i ta różnica jest znaczna.

W tym przypadku było podobnie...

Wyszła za mąż za ojca przyjaciółki!

Tak, to prawda! Ta nieprawdopodobna i nieco kuriozalna sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Kobieta o imieniu Becki w pracy zaprzyjaźniła się z inną o imieniu Catherine. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, który wyszedł na jaw za jakiś czas...

Okazało się, że będąc w domu Catherine Becki poznała się z jej ojcem i przypadli sobie do gustu! Kiedy oznajmili wszystkim, że się spotykają, zostali obsypani lawiną negatywnych komentarzy - parę dzielą aż 23 lata różnicy!

Po kilku latach jednak wszyscy do tego przywykli, a Becki oraz Blue wzięli ślub i wiodą szczęśliwe życie.

Ślub/ mirror.co.uk