Zwykle, jeśli mężczyzna pozostaje samotnym ojcem, jest wdowcem. Jednak 36-letni Michał nie należy do tej kategorii, jego historia jest znacznie bardziej banalna: jego żona zdecydowała się go opuścić po trzynastu latach małżeństwa, bo zakochała się w mężczyźnie na boku.

Ksenia nie robiła tego, co zwykle robią inne kobiety w takich sytuacjach: cała siódemka ich wspólnych dzieci została z Michałem.

Para znała się od momentu, gdy Michał i Ksenia studiowali na uniwersytecie. Pobrali się wcześnie: mieli odpowiednio 23 i 22 lata. Nie chcieli mieć wielu dzieci, Ksenia zamierzała wrócić do pracy, gdy dziecko dorośnie.

Jednak po pierwszym porodzie szybko znowu zaszła w ciążę, a potem znowu i znowu ... W rezultacie, w wieku trzydziestu dwóch lat, ta kobieta urodziła siedmioro.

Rzuciła pracę i prowadziła gospodarstwo domowe, wszystkie obowiązki zarobkowe spadły na Michała. W zasadzie mieli dość pieniędzy na skromne, ale bynajmniej nie żebrackie życie.

W pewnym momencie trzydziestopięcioletnia Ksenia powiedziała mężowi, że zamierza go zostawić, ponieważ zakochała się w swoim starym szkolnym przyjacielu. Okazało się, że gdy Michał pracował, by utrzymać rodzinę, udało jej się spotkać i zakochać w innym mężczyźnie.

Ksenia chciała absolutnej wolności, więc postanowiła zostawić dzieci z Michałem. W ogóle nie zamierzała opuszczać swojej rodziny, była po prostu zmęczona życiem: kobieta marzyła o swobodniejszym życiu i odwiedzaniu dzieci. Okazało się więc, że Michał okazał się samotnym ojcem wielodzietnym.

Na początku było mu ciężko, ale bardziej z moralnego punktu widzenia: dzieci były bardzo smutne bez matki. Kwestia finansowa martwiła mężczyznę znacznie mniej, byli przyzwyczajeni do oszczędzania, więc nie było specjalnych problemów.

Te starsze dzieci stosunkowo łatwo zrozumiały, dlaczego ich matka nie mieszkała już w ich domu, ale młodszym nie było łatwo wytłumaczyć. To bardzo zaniepokoiło Michała. Jednak stopniowo wszystko wróciło do normy. Michał niedawno skończył 41 lat. Minęło pięć lat, odkąd został sam.

Mężczyzna wybaczył żonie pomimo złości i urazy, których początkowo doświadczył. Przede wszystkim Michał martwi się tylko, że przez te lata nie rozwinął się żaden inny związek. Żadna kobieta nie chciała z nim budować rodziny, kiedy dowiedziała się, ile ma dzieci.

Ale Xenia jest w porządku ze swoim życiem osobistym: wyszła za mąż za mężczyznę, do którego poszła. Przez pięć lat urodziła nawet dwoje dzieci. Wydaje się to niewiarygodne: jedna kobieta, która ma zaledwie czterdzieści lat, miała już dziewięcioro dzieci od różnych mężczyzn.

Dzieci pozostawione z ojcem nie mają pretensji do matki. Często się z nią komunikują, mimo że nadal mieszkają w domu ojca. Michał nie przeszkadza dzieciom w kontaktowaniu się z Ksenią, mimo że zdecydowała się opuścić rodzinę. W końcu nadal jest ich matką, co nigdy się nie zmieni.

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ