Edyta Górniak we wrześniu ponownie wystąpi w jakości jurorki w show "The Voice of Poland" - wraca do programu po parę lat przerwy. Niedawno opublikowała nagranie na Instagramie, po którym widać, że raczej szykuje się coś więcej... Czyżby jesienią planowała udział w "Rolnik szuka żony"?

Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?

Na swoim profilu w Instagramie udostępniła nagranie z planu, na którym Edyta Górniak, w kowbojskim kapeluszu, wspomina o show Marty Manowskiej.

Dobry wieczór... Słyszałam, że jakiś rolnik szuka żony... - powiedziała do kamery Edyta, poprawiła kapelusz, włosy i wyszła poza zasięg obrazu, uśmiechając się zalotnie.

W nagraniu słychać wesołości na planie, nagranie jest bowiem najpewniej fragmentem prac nad zwiastunem ramówki TVP na jesień 2020. Czy słowa Edyty przerodzą się w czyn, dowiemy się dopiero, kiedy "Rolnik szuka żony" ruszy z siódmą edycją show - czyli po 13 września.

Edyta Górniak w 'Rolnik szuka żony'?! Fot. Edyta Górniak - Instagram

Zaskoczeni widzowie wybuchnęły z komentarzami. Piszą, że gdyby naprawdę Edyta Górniak chciała związać się "rolnikiem", to musiałaby się opędzać od kandydatów:

Na pewno znajdziesz wielu kandydatów, Edi! Ślicznie wyglądasz.
Będą żniwa!

W tym czasie w nowej edycji "Rolnika" będą brać udział cztery panów i jedna pani. Magdalena, Dawid, Paweł, Józef i Maciej będą poszukiwałi prawdziwego kochania. Za niedługo się dowiemy, czy coś z tego się uda. Do tego czasu w sześciu edycjach show kilka par znalazło swoje kochanie, z których kilka doczekały się dzieci. Show ciągle jest popularne, zaś ewentualna obecność Edyty Górniak na planie wybuchnęła by przez widzów pocieszeniem.

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITY SKARB ODKRYTO W WIELKIEJ KOPALNI. WEDŁUG SZACUNKÓW MOŻE BYĆ WART AŻ 70 MILIONÓW ZŁOTYCH, TO PRAWDZIWY GIGANT

Przypomnij sobie: JAK EPIDEMIA WPŁYNĘŁA NA WZROST BEZROBOCIA? KONKRETNE DANE PODAJE MINISTER RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ, GRUPA BEZROBOTNYCH SIĘ POWIĘKSZYŁA

Portal "Wiesz" pisał również: KLUCZOWE ZMIANY DLA KIEROWCÓW WESZŁY W ŻYCIE, TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODPISAŁ NOWELIZACJĘ USTAWY