Niedawny post Anny Lewandowskiej spotkał się z ogromną krytyką, a w komentarzach aż gęsto było od mocnych zarzutów. Trenerka nie spodziewała się tak mocnej odpowiedzi internautów i postanowiła się odpowiedzieć na krytykę jak najszybciej!

Największa polska influencerka na Instagramie – Anna Lewandowska – raczej rzadko miewa wpadki wizerunkowe, bo bardzo dba, aby w jej social mediach znajdował się pozytywny kontent. Tym razem jednak nie wyszło tak, jakby Anna Lewandowska sobie tego życzyła.

Od pewnego czasu Lewandowska stara się pokazać, że jest taką samą kobieta, jak jej obserwatorki i ma sporo dystansu do siebie. W ten sposób wymyśliła filmik w formie żartu na którym tańczy w specjalnym kombinezonie, który ma imitować nadwagę do „Single Ladies” Beyonce.

O co chodziło? Chciała bowiem pokazać, że kobiety nieustannie spotyka krytyka, bez względu na to, jak wyglądają. Jednak fanki zarzuciły jej wyśmiewanie się z osób z nadwagą i otyłością, czyli tzw. „body shaming”. Trenerka postanowiła się obronić i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Co powiedziała?

Anna Lewandowska odnosi się do krytyki na swój temat i kontrowersyjnego filmiku!

- Różne formy porównania w pewnym momencie stały się naszą kobiecą codziennością. Tak - ktoś powie, godząc się na bycie osobą publiczną, musisz się z tym liczyć, że będziesz poddawana ciągłej ocenie. A czy "osoba publiczna", to robot bez uczuć? No nie – powiedziała wprost Anna Lewandowska na Instagramie, cytowana przez Plotek.

Jak na trenerkę przystało, Anna Lewandowska przyznała, że jej lekiem na stresy i negatywne bodźce jest trening i aktywność fizyczna. Trenerka przekonuje, że to forma lekarstwa na zdrowie i dobra samopoczucie i wzrost energii.

Jednak wciąż spotyka się z negatywnymi komentarzami.

fot. Instagram @annalewandowskahpba

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO