Ta sprawa poruszyła całą Polskę. Jak informuje „Super Express”, rodzice wcielili w życie szokujący plan i zakatowali na śmierć swoją dwumiesięczną córkę. 22-letnia Karolina P. i jej partner trafili do aresztu i tam będą czekać na postępowanie sądowe. Już postawiono im zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Nie było to jednak pierwsze dziecko pary. Co dzieje się z pozostałymi dziećmi? Decyzja o aresztowaniu obojga rodziców została ogłoszona przez rzecznik prasową Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażynę Wawryniuk.

Rodzice dwumiesięcznej dziewczynki skatowali ją na śmierć. Para trafiła do aresztu. Co stało się z pozostałymi dziećmi pary?

Do porażającej sytuacji doszło w ubiegły czwartek. Medycy ze Starogardu Gdańskiego podjęli się próby reanimacji skatowanej przez rodziców dziewczynki, ale po 30 minutach stwierdzono zgon dziecka. Para wkrótce stanie przed sądem. Na miejscu zdarzenia miały miejsce oględziny i przeszukanie mieszkania, w którym przebywało zmarłe dziecko.

Prokuratura zarządziła również sekcję zwłok noworodka. Ojciec dziecka otrzymał dodatkowo zarzut posiadania środków psychoaktywnych. Pozostałe dwie osoby otrzymały zarzuty nieudzielenia pomocy dziecku.

Co dzieje się z pozostałymi dziećmi pary? Dziewczynka i chłopczyk trafili do rodziny zastępczej, realizującej zadania pogotowia opiekuńczego.

- Stan dzieci wskazywał na konieczność udzielenia im pomocy medycznej. U 4-letniej dziewczynki ujawniono zmiany wskazujące na konieczność przeprowadzenia wielu zabiegów chirurgicznych, uraz głowy, liczne zasinienia i zadrapania na całym ciele. Chłopczyk posiadał także liczne zasinienia oraz zadrapania na całym ciele – wyjaśnił prokurator Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w rozmowie z PAP.

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WIEŚCI DLA WIELU FANÓW POLSKICH SERIALI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS BARDZO LUBIANEJ AKTORKI. ZAPAMIĘTAMY JĄ Z „CZTERDZIESTOLATKA”. MIAŁA 82 LATA

Przypomnij sobie: KOLEJNE SEKRETY RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. WIADOMO JUŻ, JAKĄ PROŚBĘ OTRZYMAŁA KRÓLOWA ELŻBIETA OD HARRY’EGO I MEGHAN PRZED HUCZNYM ŚLUBEM

Portal "Życie Polska" pisał również: SYN MAGDY GESSLER W KOMPLETNEJ ROZSYPCE! TADEUSZ MULLER W CHWILĘ STRACIŁ SWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE. ZDJĘCIA TEGO, CO STAŁO SIĘ Z JEGO DOMEM PORAŻAJĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PIOTR ŻYŁA UZIEMIONY W DOMU PO POZYTYWNYM WYNIKU TESTU. SKOCZEK NARCIARSKI OKAZAŁ DUŻY DYSTANS DO TRUDNEJ SYTUACJI. ZDRADZIŁ, JAK ZAMIERZA SIĘ LECZYĆ