Prowadzenie wesela w trakcie pandemii COVID-19 staną dla młodych trudną problemem. Zamiast uwielbiających przez Polaków hucznych wesel, w 2020 roku należy się zmierzyć z o wiele skromnymi świętowaniami. Tym razem minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, wejdą w życie nowe restrykcje. Na weselach będą mogli przyjść mniejsze liczby osób, a przy postanowieniu na uroczystość w restauracji, warto zwrócić uwagę, że zabawa będzie trwała nie długo.
Aktualne restrykcje realizacji wesel
Aktualne restrykcje na temat wesel w Polsce ogłosił minister zdrowia Adam Niedzielski. Restrykcje wprowadzono w celu epidemii COVID-19 w Polsce.
W strefie zielonej maksymalna liczba osób zaproszonych na uroczystość zminimalizuje się ze 150 do 100 gości. W żółtej strefie dozwolono zaprosić do 75 osób, z kolei w strefie czerwonej młodzi będą mogli zaprosić jedynie do 50 gości.

pixabay.com

Do tego rozpowszechnia zasada o zasłanianiu ust i nosa na przestrzeni otwartej. Z tej chwili obowiązuje on nie tylko w czerwonej strefie, ale dodatkowo i w żółtej. Przy tym wszystkim, w czerwonej strefie restauracje mogą być otwarte tylko godziny 22. To znaczy, że przy organizacji w lokalu gastronomicznym danej uroczystości, bawienie skończy się wcześniej.

Jak informował portal "Życie PL": Rolnik szuka żony. Paweł dokonał swój wybór. Na jaw wyszła prawda o jednej uczestniczce