Pierwsza dama znów doświadczyła falę krytyki w swoją stronę. Agada Duda postanowiła na pański gest, jednak znów jej zaczęły hejtować w komentarzach. O co chodzi kolejny raz?
Pierwsza dama z chęcią podróżuje po całym kraju, gdzie odwiedza wszelkie organizacje społeczne, spotyka się z dziećmi, lub osobami, które potrzebują wsparcia. Agata Duda udziela czas na rozmowy przedstawicielami wszelkich środowisk. Tak i było 28 września, kiedy żona prezydenta miała spotkanie z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich ze Starej Dąbi. - Koło tworzy pięćdziesiąt jeden kobiet. Są w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami i profesjami – łączy ich chęć pracy dla swojej małej ojczyzny. Dzięki ich zaangażowaniu powstała świetlica wiejska, w której spotykają się mieszkańcy; organizują też koncerty, wydarzenia integracyjne i warsztaty, uczą dzieci i młodzież między innymi kultywowania tradycji i rękodzieła - piszą na stronie Kancelarii Prezydenta.

Na żal, pojawiły się osoby, którym nie spodobał się gest Agaty Dudy. Na Twitterze opublikowano przez internautów wiele krytykujących komentarzy.

- Czy Szanowna Pani Prezydentowa zaszczyciła swoją obecnością Kongres Kobiet? Odbył się w niedzielę. Dla niezorientowanych informuję.

- Trudno na tych zdjęciach znaleźć Panią Agatę.

- Anżej, weź te niemowę i wyjedz na wieś. To wasze naturalne środowisko - piszą w komentarzach.

Jak informował portal "Życie PL": Ponad 1300 nowych przypadków, kiedy sytuacja się poprawi? Ministerstwo Zdrowia z nowością w podawaniu wiadomości, jest wyraźny podział