W trakcie jednego wystąpienia każdy patrzył na jego młodszą partnerkę, aktorkę Annę Cieślak. Jedna rzecz właśnie zebrała na siebie wszystkie względy. O co chodzi?
Edward Miszczak i Anna Cieślak mają ogromny powód wspólnie się cieszyć, teraz para spodziewają się nowych radosnych momentów. Kiedy aktorka wyszła na publikę, wszyscy skupili swoje względy na jedną rzeczy.
Edward Miszczak i Anna Cieślak mają wielki powód wspólnie się cieszyć

Pewny czas w prasie obiegły wiadomości o nowym związku dyrektora show TVN z o wiele młodszą aktorką, uczestniczącą m.in. w serialu Na wspólnej. Tym razem para koniecznie oczekuje na nowy krok we wspólnym pożyciu. Życzenia nadsyłają z całego kraju.
Niedawno aktorka podjęła udział w Narodowym czytaniu Balladyny. W trakcie jej wystąpienia, wszyscy patrzyli tylko na jedną rzecz. Na niej pojawił się piękny pierścionek z ciemnym kamieniem. Czy mógł by to być zaręczynowy? Na razie tą wiadomość nie potwierdzono, jednak również ich nie odwołano. Czy tę plotki mogli by ostatecznie okazać się prawdziwe?

Edward Miszczak i Anna Cieślak / screen YouTube


Zaręczyny na wakacjach

Portal pomponik.pl podaje, że w prasie opublikowano plotki, że najprawdopodobniej Anna Cieślak powiedziała "tak" na to uroczyste pytanie w trakcie wspólnych wakacji we Francji.
— Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie — mówił w wywiadzie z Renatą Kim z Newsweek, jak cytuje jego słowa upominany portal.

Jak zapewnia właśnie ta strona o pełną sytuacje zdecydowano zapytać także wujka aktorki Bronisława Cieślaka, znanego porucznika Borewicza z serialu 07 zgłoś się. Dziennikarze zapytali go, czy zbiera się na ślub bratanicy.

— Jeśli dostanę zaproszenie, to na pewno pójdę — mówił dosyć wykrętnie.

Na razie nie wiadomo, czy para ostatecznie staną przed ślubnym kobiercem.

Jak informował portal "Życie PL": Choć istnieją dziesiątki gatunków jadalnych grzybów to nie wszystkie służą zdrowiu. Zdaniem specjalistów za bezpieczne można uznać tylko cztery

Przypomnij sobie: Daniel Martyniuk i Ewelina znów spotkają się w sądzie? Była żona Martyniuka ma dość oskarżeń ze strony jego rodziny

Portal "Życie PL" pisał również: Michał Wiśniewski pogrążony w smutku, to wielka strata. Wokaliście trudno uwierzyć w to, co się stało, wyrazy współczucia