Adam Małysz wiele czasu jest bardzo dynamicznym w sieci, za pomocą czego jego fani mogą poznać o nim więcej, pomimo jego kariery, szczegóły z życia prywatnego. Na żal, niedawno opublikował niepocieszającą wiadomość. Na szczęście były polski skoczek od razu z nią się rozebrał.
Niepocieszająca informacja. Adam Małysz opublikował nową fotografie w sieci
W sieci Adam Małysz opublikował bardzo smutną informacje. Stało się wiadomo, że letnie ulewy spowodowały byłemu skoczkowi wielkie straty. W trakcie jednego z ulewnych letnich deszczy, który spadał nad Wisłą, zalało posadzkę przed wejściem do domu oraz nie mały teren trawnika. Na szczęście, prawdziwy gospodarz zdecydował rozwiązać ten problem i własnoręcznie zbudował dziwną konstrukcje.
- Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców? - podpisał zdjęcie Adam Małysz na swoim profilu na Instagramie.
Fani się cieszą konstrukcją Adama Małysza
Fani pod publikacja nie mogli się uspokoić, na ile jest utalentowaną osobą Adam Małysz. Wiele lat był mistrzem skoków narciarskich, wspaniałym kierowcą rajdowym, który uczestniczył w rajdzie Dakar, a teraz jest koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim i pomimo tego wyżej wymienionego dołączają się jego zdolności i chęć do prac w domu, które nie każdy potrafi zrobić porządnie.

Szkoda że Pan nie powiedział wcześniej byłem w Wiśle w tym tygodniu to bym chętnie pomógł;) - komentuje internauta.
- Pan to jest jednak swój chłop, normalnie to majętny człowiek takich rzeczy się nie czepia bo mu się nie chce - dodaje drugi.

Jak informował portal "Życie PL": Pierwsze opady śniegu już się pojawiły. Nagle zmiany pogodowe w Polsce