Poinformował, że w ostatnim czasie nie miał okazji kontaktować z żadną osobą pracującą w Kancelarii. Również podał, że jego stan zdrowia jest dobry i jest wdzięczny za pomoc.

Kwiatkowski opublikował, że badania na COVID-19 zrobił po tym, jak wrócił z wakacji, dopiero przed pójściem do pracy. Stwierdził, że zaobserwował jeden z objawów choroby. Prezydencki minister poprosił też o uszanowanie jego rodziny w najbliższej przyszłości.

W piątek Ministerstwo Zdrowia podało nowe wiadomości o kolejnych 791 osobach zakażonych koronawirusem. Całkowicie od początku epidemii znaleziono obecność koronawirusa u 65 tys. 480 osób, a 2 tys. 18 zmarło.

Jak informował portal "Wiesz": KIEPSKA INFORMACJA DLA RODZICÓW OBAWIAJĄCYCH SIĘ POSŁANIA DZIECI DO SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA! MOŻNA DOSTAĆ GRZYWNĘ, A UCZEŃ I TAK TRAFI DO ŁAWKI

Przypomnij sobie: JAK PRAWIDŁOWO I BEZ USZKODZEŃ WYCZYŚCIĆ FUGI? NACZELNY PROBLEM W ŁAZIENCE I KUCHNI JUŻ NIE BĘDZIE SPĘDZAŁ SNU Z POWIEK

Portal "Wiesz" pisał również: POLSKIE WŁADZE ZAPOWIADAJĄ ZMIANY W PROGRAMIE MIESZKANIE PLUS. MAJĄ ONE UŁATWIĆ ŻYCIE MŁODYM „KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ZNIEWOLENI PRZEZ KREDYT”