Jak się okazało, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Informator podzielił się zaskakującymi wyznaniami. To niewiarygodne.

Co łączy Edytę Górniak i Daniela Martyniuka? Informator tygodnika „Twoje Imperium” podzielił się z czytelnikami niebywałym wyznaniem. Okazuje się, że Edyta i Daniel pragną połączyć swoje siły, aby osiągnąć wymarzonego celu. Fani są zaskoczeni.

Co ma wspólnego Edyta Górniak z Danielem Martyniukiem?

Syn króla disco polo znany jest ze swojego niemal awanturniczego stylu życia, często wpada w tarapaty. Zenon Martyniuk zmuszony jest ratować syna, chociaż nie ukrywa faktu, że miał nadzieję na to, że ostatni areszt syna zmieni jego poglądy na życie. Jednak tak się nie stało.

Zenon Martyniuk opuszcza ręce i nie wie, w jaki sposób ma wpłynąć na syna. Jak przekazuje informator tygodnika „Twoje Imperium”, to właśnie koleżanka taty z branży wyciąga pomocną dłoń dla Daniela. Informator powiadamia, że to Edyta Górniak zaoferowała pomoc rodzicom Daniel Martyniuka.

Rodzina Martyniuków, screen Google

Nie może patrzeć na to, co wyczynia Daniel Maryniuk i jak bardzo jego rodzice cierpią z tego powodu – zdradza „Twoje Imperium”.

Zdaniem Edyty Daniel wpadł w pułapkę show-biznesu i nie radzi sobie z popularnością. Show-biznes to ciężka branża, sama przekonała się o tym wiele razy. Jest jej żal chłopaka. Chce mu pomóc, bo uważa go za bardzo wrażliwego człowieka, lecz właśnie ta wrażliwość jest jego wrogiem – dodaje informator tygodnika „Twoje Imperium”.

Jak informował portal „Życie.pl”: Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich nowym zdjęciem

Przypomnij sobie: Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na weselu Zosi Ślotały i Kamila Haidara. Są zdjęcia z uroczystości po którym widać, że bawienie się udało

Portal „Życie.pl” pisał również: Przykład miłości silniejszej niż choroba. Gdy tę scenę zobaczyła córka pary zalała się łzami i zrobiła zdjęcie, internauci wychwalają męża pod niebo