Zenek Martyniuk utrzymuje się od wyrażenia swojego zdania na ten temat, jednak jego były teść wyprzedził go. W sieci pojawiło się wyznanie ojca Eweliny, które zszokowało internautów.

Rodzina Martyniuków jest obecnie jedną z najchętniej komentowanych rodzin w Polsce. Rozwód Daniela i Eweliny sprawił, że ludzie coraz częściej zaczęli kierować negatywne komentarze w ich stronę. Do tej pory rodzice Eweliny nie zabierali głosu na ten temat, jednak i to uległo zmianie. W sieci pojawiło się wyznanie byłego teścia Zenka Martyniuka.

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną, screen Google

Zenek Martyniuk nie komentuje sprawy

Daniel i Danuta Martyniuk skusili się i wypowiedzieli kilka negatywnych słów na temat Eweliny, jednak rodzina dziewczyny powstrzymywała się od komentowania całej sprawy. Również sam Zenek Martyniuk niechętnie zabierał głos w sprawie rozwodu swojego syna. Obecnie jednak sytuacja uległa zmianie. Rodzice Eweliny, Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy, przerwali milczenie.

Ślub syna Zenka Martyniuka, screen Google

Rodzice Eweliny opublikowali post w sieci

W czwartek na profilu na Facebooku pojawił się wpis Bogumiły i Arkadiusza. Cytując kultową piosenkę, rodzice Eweliny pisali:

Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

Portal Pudelek.pl donosi, że owy post jest odpowiedzią na całą sytuację z rozwodem. Na końcu wpisu rodzice Eweliny dodali filmik, na którym Edyta Górniak wykonuje piosenkę „Dziwny jest ten świat”.

screen Facebook, Bogumiła Arkadiusz Golczyńscy

Jak informował portal „Życie.pl”: Zenek Martyniuk o swojej posiadłości "Ani za mało, ani za dużo, dla nas wystarczy". Czyżby to nie starczyło na wsparcie finansowe dla wnuczki

Przypomnij sobie: Kto i na ile pieniędzy może się spodziewać w dodatku do świadczeń emerytalnych? Konkretna lista dla wszystkich

Portal „Życie.pl” pisał również: Jak zrobić idealne naleśniki, które podbiją serca domowników? Magda Gessler ma niezawodny sposób, sprawdza się za każdym razem