Kiedyś mówiono nawet o skandalu. Widzowie pragramu „Taniec z gwiazdami” mogą o tym nie wiedzieć.

Polscy widzowie poznali Iwonę Pavlović dzięki jej roli jurorki w programie tanecznym. Kobieta pojawiała się w każdej edycji. Dzięki ostrej krytyce uczestników, którzy często nie popisywali się swoimi zdolnościami tanecznymi, zyskała nawet pseudonim „Czarna mamba”.

Iwona Pavlović opublikowała zdjęcie sprzed lat

Iwona Pavlović jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie dzieli się ze swoimi fanami różnorodnymi zdjęciami. Tak też było tym razem. Jurorka programu tanecznego umieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z przeszłości przypominające o 11. rocznicy ślubu z Wojciechem Oświęcimskim. W opisie do zdjęcia Pavlović dodała:

11. rocznica naszego ślubu... Wczoraj i dziś nasza miłość trwa i z każdym dniem jest coraz silniejsza... Kocham Cię mężu... Na dobre i na złe...

Iwona Pavlović zaskoczyła swoich fanów

Ślub Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego wywołał burzę krytyki wśród wielu osób, a wydarzenie to było komentowane przez media polskie. Na ślubie pojawiło się wiele celebrytów i gwiazd polskiego show-biznesu. W dniu ślubu Pavlović zaskoczyła wszystkich.

Suknia, którą założyła jurorka w tym szczególnym dniu, była na językach przez dłuższy czas. Iwona Pavlović wybrała nietypową czerwoną sukienkę, co wywołało wielkie oburzenie. Zapewne, w dzisiejszym świecie taka kreacja nie zaskoczyłaby nikogo.

Jak informował portal „Życie.pl”: "Tańce z gwiazdami" inspirują do stanięcia na ślubnym kobiercu. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska postanowili na wykonanie "pierwszego tańcu"

Przypomnij sobie: Jak dbać o rośliny doniczkowe, aby niezmienne pięknie się prezentowały? Istnieje kilka domowych rozwiązań na każdą kieszeń

Portal „Życie.pl” pisał również: Koronawirus w placówkach Polski. Dyrektor szkoy nie mogła dodzwonić się do sanepidu kilka dni