Ewa Minge (53 l.) cieszy się synem, który udanie skończył studia. Projektantka ma dwoje dorosłych dzieci - Oskar i Gaspar. Wychowaniem chłopaków zajmowała się osobiście.

Jeden z jej chłopaków niedawno skończył studia, z tego powodu Ewa Minge bardzo się chwali.

"Wczoraj obronił pracę dyplomowa z psychologii na pięć z wyróżnieniem i z zaproszeniem do doktoratu" - podpisała publikacje na swoim profilu instagramowym przy fotografiach z ich dzieciństwa.

View this post on Instagram

Kiedy się urodził prawie nie sypiał . Tak zapamiętałam głównie ten okres . Później z jak to z dziećmi mnóstwo pracy i miłości , złości i radości , bo żadna z nas święta nie jest i dziecko poza byciem cudem , cudują także w swoim życiu strasznie 😂❤️. Był i jest jednak moim wielkim darem od Boga . Łączy w sobie cechy pozornie sprzeczne , ale to one powodują , ze jest człowiekiem wybitnym i wyjątkowym . Etyka i moralia nie z tej epoki , odwaga wojownika wschodu i takie umiejętności w sportach walki . Równie sprawnie włada mieczem jak językiem a piękny umysł i upór , to podstawa jego sukcesów . Pokora i skromność nie spotykane w dzisiejszych czasach i rodzinnych możliwościach . A po drugiej stronie buta w słusznej sprawie i walka o prawdę . Nie ma naginania zasad , bo się opłaci . Nic nie jest ważniejsze dla niego od moralnej postawy i jasnych zasad . Jeżeli czegoś się podejmuje ,to robi to na pełnych obrotach i najlepiej jak się da . Lojalny do bólu i zawsze za swoimi ludźmi . Tych samych przyjaciół ma od zawsze . Wczoraj obronił prace dyplomowa z psychologii na pięć z wyróżnieniem i z zaproszeniem do doktoratu . Kiedy mam zły dzień natychmiast go wyłapuje i jest jedynym człowiekiem , który potrafi mnie ,złamaną chwilowo siłaczkę przeprowadzić przez nizinę i postawić ku słońcu . Niby młody człowiek a od zawsze bardzo dojrzały emocjonalnie i bardzo pięknie ukształtowany przez własną prace nad sobą i światem zewnętrznym , tym który sam wokół siebie tworzy z wyboru a nie przypadku . Niechętny pokazywaniu swojego wizerunku , daleki od zawsze z korzystania z nazwiska , dziecko Boga ...mojego Boga , który podsuwa mi od zawsze kamienie , w których sprytnie ukrywa unikatowe diamenty . Szlifierza ze mnie rożny , nie zawsze doskonały ale miłości dla moich synów mam za swoje , pełniąc role matki i ojca , mocno muszę się starać aby ta miłość nie przesłoniła mi rozumu . Dumna mnie rozpiera , popłynęły łzy wzruszenia i kolejne marzenie zaliczone . Nie , nie to żeby mieć magistra psychologii w domu, który opowiada gdzie teraz będzie kontynuował edukacje ale żeby zobaczyć szczęście zwycięstwa i spełnienia u swojego dziecka ♥️ Gaspar ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Po tym zwróciła uwagę, na ile jest wyjątkowy jej chłopak.

"Był i jest jednak moim wielkim darem od Boga. Łączy w sobie cechy pozornie sprzeczne , ale to one powodują , ze jest człowiekiem wybitnym i wyjątkowym" - zdradziła.

Podpisała też, że jest "lojalny do bólu i zawsze za swoimi ludźmi".

Ewa Minge jest bardzo wdzięczna, że cały czas przyjdzie jej na pomoc w poprawieniu jej humoru i podniesieniu na duchu.

Ewa Minge /Paweł Wrzecion /MWMedia

"Niby młody człowiek a od zawsze bardzo dojrzały emocjonalnie i bardzo pięknie ukształtowany przez własną pracę nad sobą i światem zewnętrznym, tym który sam wokół siebie tworzy z wyboru a nie przypadku" - napisała Ewa.

Jak informował portal „Życie”: Zenek Martyniuk o swojej posiadłości "Ani za mało, ani za dużo, dla nas wystarczy". Czyżby to nie starczyło na wsparcie finansowe dla wnuczki