Nowy odcinek "The Voice of Poland" wywołuje wiele emocji już od startu show. Kiedy na scenie pojawiła się Kasia Szulc i wokół zabrzmiały pierwsze dźwięku utworu "Preach" Johna Legenda w jej wykonaniu jury zamilczało. Chociaż zauważono niektóre niedociągnięcia techniczne, nie można było nie zachwycić się jej głosem. Za kilka sekund do końca utworu zareagował Michał Szpak. Był jednym z jurorów, który się odwrócił i był zaskoczony, że przed nim stoi kobieta.

'The Voice of Poland'- Screen z youtube.com

Edyta Górniak zaczęła energicznie tańczyć w trakcie wykonania utworu "Are You Gonna Be My Girl" przez Przemka Pajdaka w "The Voice of Poland".
Niesamowity talent i dynamika rockandrollu, którą Przemek Pajdak przekazał przez swój głos, rozpaliła jurorów swoją energetyką! Michał Szpak i Baron wciskali guziki głową, a Edyta Górniak kolanem:

"Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla Ciebie? Ale Ty jesteś ogień, ogier, nie wiem!" - powiedziała po zakończeniu wykonania utworu wokalistka.

'The Voice of Poland'- Screen z youtube.com


Pomimo tego, że Pajdakiem ciekawili się również inne siedzące w krzesłach jurorskich, Edyta Górniak nie przestawała walczyć za taki skarb utalentowany:

"Taka jest sprawa, musisz przyjść do mnie. Słuchaj, wszyscy są wspaniali, ja wiem. Urszulka to jest anioł, może nauczyć Cię mnóstwa niesamowitych rzeczy, chłopaki fajnie, możesz się u nich wykrzyczeć i łączyć różne style, Michał wiadomo, śpiewa utwory czołgi, a ja jestem tym wszystkim" - twierdząc mówiła do Przemka Pajdaka, by postanowił na niej w roli swojego trenera.

'The Voice of Poland'- Screen z youtube.com


Przemka Pajdaka zachęcała tak że Urszula Dudziak:

"Zabiorę Cię tam, gdzie jeszcze nie byłeś" - powiedziała.
Nie idź tam - głośnie przekonywali Tomson i Baron do Przemka, podczas gdy Urszula proponowała swoją opiekę muzyczną w show.

'The Voice of Poland'- Screen z youtube.com


Edyta Górniak nadal próbowała zachwycić do swojej ekipy Przemka:

"Wiem, że wszyscy mają mnóstwo cudownych rzeczy do zaoferowania, ale ja mam najwięcej" - śmieje się wokalistka.
Konieczna decyzja Przemka Pajdaka padła jednak na Tomsona i Barona:

"Bardzo mi miło i bardzo dziękuję, że wszyscy się odwrócili, ale pójdę do chłopaków."

Przypomnij sobie: Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcia w stroju kąpielowym. Internauci są oczarowani jej sylwetką