Obserwowali to wszystko dziennikarze, którzy ich fotografowali. Reportaż pokazywał się również w show Wydarznia Polsatu.
Prezydent Polski ze swoją żoną sadzą las
W tym dniu przeprowadzono wielką akcję w jednej miejscowości Polski. Udział podjęli m.in. para prezydencka, pojawiająca się w niezwykłym dla wszystkich anturażu łopat i rękawic ogrodniczych, aby wnieść małe poprawienie po wynikam wydarzeń bieżącego roku.

fot. Screen Wydarzenia polsatnews.pl

Stało się wiadomo, że prezydent Polski razem ze swoją żoną przyjechali do leśnictwa Zdroje, znajdującym się blisko Bytowa, by sadzić drzewa. Huragan 100-lecia w 2017 roku skutkował się dramatyczną szkodą, aby poprawić stan lasu, zaproponowano akcje SadziMY, którą wprowadzono współpracując z Lasami Państwowymi.


Agata Duda sadzi drzewa

Pierwsza Dama w trakcie uroczystej wypowiedzi akcji ujawniła, że za 60 minut para prezydencka posadziła 101 drzewo, wspomniała również o dramatycznych wydarzeniach z 2017 roku.
- Nawałnica, która przeszłą wówczas przez Polskę od Śląska po Pomorze zmiotła z powierzchni ziemi 70 tysięcy hektarów lasów – zwróciła uwagę Agata Duda,

– Uszkodziła, czy zniszczyła wiele budynków. To, co najtragiczniejsze, w tejże nawałnicy to, że życie straciło sześć. osób, w tym dwie harcerki w Suszku. Ale przez te trzy lata, po tej tragedii udało się polskim leśnikom naprawić większość szkód – mówiła Pierwsza Dama.

Prezydent Polski razem ze swoją żoną zajmowali się bardzo ważną sprawą w towarzystwie pracowników administracji publicznej, harcerzy, żołnierzy, strażaków, i pracowników Lasów Państwowych. Andrzej Duda po raz kolejny był zauważony pracując w ogrodzie, podobnie ma na to chęć i pasje.

Przypomnij sobie: Trudne chwile w życiu popularnego aktora TVP. Przez pół godziny reanimował bliską osobę, niestety odeszła