Kto by się tego spodziewał! Choć Jarosław Kaczyński nie założył rodziny i nie doczekał własnych dzieci, a później wnuków to widać, że dla wielu jest ukochanym wujkiem. To żadna nowość, wielu bliskich współpracowników szefa PiS, a także sama bratanica polityka, Marta Kaczyńska zawsze podkreślają, jak opiekuńczym i cierpliwym wobec dzieci jest człowiekiem. Sama Marta Kaczyńska od zawsze była oczkiem w głowie swojego stryja, który wielokrotnie na przestrzeni lat jej pomagał.

Okazuje się, że wiele czułości, troski i cierpliwości Jarosław Kaczyński okazuje również wobec dzieci swoich partyjnych kolegów i współpracowników. To, co Adam Bielan powiedział o Jarosławie Kaczyńskim może zdziwić wiele osób, szczególnie jego przeciwników! Kto by się tego spodziewał!

Jarosław Kaczyński wujkiem doskonałym? Dzieci mają go uwielbiać, potwierdza to Adam Bielan

Okazuje się bowiem, że ilekroć Adam Bielan wraca do Polski z Brukseli Jarosław Kaczyński jest stałym gościem w jego domu i często wpada na obiad czy kawę. Ma również doskonale dogadywać się z dziećmi europosła!

– Zdarza się, że prezes gości u mnie w domu. Wtedy jest okazja porozmawiać luźniej, nie tylko o polityce. Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Zwłaszcza córka bardzo go lubi i uważa, że prezes rządzi w Polsce. Moje dzieci malują Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z kotkami. Prezes lubi koty – wyjaśnia Adam Bielan w programie „Polityczny spacer”, cytowany przez Plotek.

Okazuje się również, że Jarosław Kaczyński ma jeszcze jeden sekret – przechodzi na „ty” z każdą osobą ze swojej partii i koalicjantów, jednak w szczególnym momencie.

– To jedna z zasad Jarosława Kaczyńskiego, że przechodzi na „ty” ze swoimi współpracownikami, kiedy skończą 40 lat, więc ja już jestem na „ty” z prezesem – wyjaśnia Adam Bielan.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie PL": JAKA POGODA CZEKA NAS W DRUGIEJ POŁOWIE WRZEŚNIA? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, TO BĘDZIE WYJĄTKOWE ZAKOŃCZENIE LATA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie PL" pisał również: PRAWIE SETKA UCZNIÓW TRAFIŁA NA KWARANTANNĘ. ZAKAŻONA NAUCZYCIELKA MOGŁA PRZEKAZAĆ WIRUSA DALEJ, SPRAWĘ KOMENTUJE RZECZNIK WOJEWÓDZKIEGO SANEPIDU