Nikt nie spodziewał się, że polityk będzie na to zdolny.

Jak na polityka przystało, Jarosław Kaczyński rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego oraz nie porusza tematu swojej rodziny. Zapewne, większość rzeczy utrzymuje w tajemnicy, zdala od opinii publicznej, aby nie prowokować medialnego szumu i wszelkiego rodzaju skandali. Jednak tym razem było inaczej. Jarosław Kaczyński zdradził, czym zajmuje się córka jego bratanicy Marty Kaczyńskiej.

Jarosław Kaczyński z bratanicą, screen Google

Jarosław Kaczyński o córce Marty Kaczyńskiej

Jarosław Kaczyński na dobre zaangażował się w walkę o zwierzęta. Prezes PiS założył nawet na platformie TikTok akcję „StopFurChallenge”, która ma na celu donieść do jeszcze większej liczby ludzi informację o tzw. piątce dla zwierząt. „Super Express” zaznacza, że walkę o zwierzęta 71-latek zaczął już dawno, bo jeszcze w 1996 roku, kiedy to wypowiadał się publicznie na temat swojego stosunku do polowania.

Nienawidzę polowań i kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy znajdują przyjemność w zabijaniu zwierząt – możemy rzeczytać na łamach „Życia Warszawy” w wywiadzie polityka sprzed 24 lat.

Jarosław Kaczyński, screen Google

Ostatnio zapytany o stosunek do oblewania farbą prawdziwych futer z lisów czy norek, Jarosław Kaczyński odpowiedział, że popiera tę akcję oraz dodał, że 16-letnia córka jego bratanicy, Marty Kaczyńskiej, regularnie bierze udział w podobnych manifestacjach.

Jak najlepiej. Moja bratanica regularnie uczestniczy we wszelkich tego typu manifestacjach antyfutrzarskich – cytuje słowa polityka „Super Express”.

A na pytanie, czy sam dołączyłby do takich akcji oraz czy nie uważa je za drastyczne, odpowiedział:

To nie chodzi o drastyczność, ale o to, że moja bratanica ma 16 lat, a ja trochę więcej. Ale samo takie działanie jest jak najbardziej pożądane.

Jak informował portal „Życie.pl”: Marta Kaczyńska zabrała głow w sprawie dotyczącej jej rodziców

Przypomnij sobie: O krok od odejścia. Gwiazda „Na Wspólnej” zetknęła się z bezlitosną chorobą

Portal „Życie.pl” pisał również: Przykre plany na przyszłość. Jolanta Kwaśniewska wyznała jak chce spędzić starość