Czy aktorka nie zataja prawdy? Informacje, które wyszły na jaw, mogą być zaskoczeniem dla wielu.

Popularność Katarzyny cichopek wzrasta z roku na rok. Niewątpliwie, większość osób kojarzy ją dzięki roli w kultowym serialu „M jak Miłość”, w którym wciela się w rolę Kingi. Możemy zauważyć, że aktorka przykłada wiele starań do rozwoju swojej kariery. Wynika pytanie, czy jej życie prywatne jest równie perfekcyjne, jak zawodowe. Kasia Cichopek bardzo często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z dziećmi i mężem, stwarzając przy tym wrażenie, że wszystko się u nich wspaniale układa. Czy aktorka nie zataja prawdy?

Nowe informacje na temat życia prywatnego Katarzyny Cichopek

W środowisku gwiazd już weszło w tradycję dzielenie się tylko wspaniałymi wydarzeniami z życia. O trudnych momentach mało osób wspomina, w obawie bycia krytykowanym. Do grona tego rodzaju gwiazd należy także Katarzyna Cichopek, która często podkreśla, że jej związek z Marcinem jest jedną z najdoskonalszych rzeczy w jej życiu. Ostatnio jednak aktorka wyznała, że nie zawsze tak było – żeby osiągnąc taki rezultat, para musiała przejśc przez naprawdę trudne chwile. W rozmowie z „Faktem” Cichopek zdradza:

Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć.

Już niedługo małżeństwo Katarzyny Cichopek będzie obchodzić 12. rocznicę. Aktorka zdradza sekret szczęśliwego związku. Przyznała, że razem z mężem wypracowali najlepszy system, dzięki któremu unikają sporów. Ale, niewątpliwie, rozwojowi związku najwięcej sprzyja łączące ich uczucie miłości.

Cały czas jesteśmy w sobie zakochani, ale co równie ważne – lubimy się. Miłość ma to do siebie, że w pierwszej fazie jest intensywna, a z biegiem lat siła uczucia zmienia się bardziej w przyjaźń. Ja i Marcin gramy do jednej bramki, jesteśmy zgranym duetem, tworzymy związek partnerski. Nie ma rzeczy, które robię tylko ja albo które robi tylko Marcin. Dzielimy się obowiązkami, jeśli któreś z nas ma więcej pracy, wtedy ta druga osoba bierze na siebie więcej zadań domowych – wyznała aktorka w rozmowie z „Faktem”.

Kasia Cichopek zaznaczyła także, że jej mąż jest dla niej największym wsparciem.

Jak informował portal „Życie.pl”: Violetta Villas przed odejściem przeżyła ciężkie chwile. Szwgier gwiazdy przerwał milczenie

Przypomnij sobie: Gwiazdor disco polo z zakażeniem. Pojawiły się u niego objawy razem z gorączką, a test okazał się pozytywny

Portal „Życie.pl” pisał również: Ministerstwo powiadomiło o sytuacji, w której okazały sie dzieci podczas epidemii