Księżna Diana zmarła w sierpniu 1997 roku, a dopiero 23 lata później zaczęły pojawiać się nowe szczegóły jej życia w pałacu. Wiadomo, że po ślubie z księciem Karolem nagle stała się niekochaną żoną i cały czas była zmuszona znosić romanse księcia. Jednak publicznie nadal zachowywała twarz, nie wdając się zbytnio w to, co działo się w jej rodzinie.

Niedawno okazało się, że 1 października w Wielkiej Brytanii ukaże się dość skandaliczna książka Ingrid Seward „Exposing Prince Philip: A Man of His Age”.

A niektórym wtajemniczonym udało się już ogłosić, że publiczności zostanie przedstawiona historia, że ​​to książę Filip próbował „przekonać swoją synową”, dając jej do zrozumienia, że ​​powodem zdrady męża była tylko ona, mimo że początkowo był przyjazny Dianie. Również teść później był wściekły, gdy dowiedział się, że księżniczka ma kochanków.

Po ślubie z księciem Karolem księżna Diana została pozbawiona miłości męża, dlatego starała się we wszystkim zadowolić męża, ponieważ bardzo go kochała. Kiedyś książę położył rękę na jej talii i powiedział, że jest zbyt pulchna, z tego powodu zaczęła cierpieć na bulimię (zjedzając dużą ilość posilku, a następnie pozbywając się go wywołując wymiot) i nie mogła się tego pozbyć przez długi czas.

Książę Karol przez cały czas kochał Lady Camillę, z którą ożenił się po śmierci księżniczki. Diana wiedziała o sekretnym życiu księcia Karola, ale nigdy nie wywołała skandalu, ponieważ jej życie było pod bronią brytyjskich mediów. Na podstawie wpisów w jej pamiętniku okazuje się, że księżna Diana przynajmniej cztery razy próbowała popełnić samobójstwo.

Jak informował portal "Życie PL": Spora zmiana dla tysięcy Polaków, nie będzie się dało tego uniknąć. Wiele osób straci bezpowrotnie

Przypomnij sobie: Ważne wiadomości z Ministerstwa Zdrowia dotyczące każdego obywatela Polski. Aktualizacja stref żółtych oraz czerwonych

Portal "Życie" pisał również: Tak Daniel Martyniuk zamierza zarobić na alimenty dla córki! Zaskakująca wypowiedź syna króla disco polo