Królowe życia służą fanom w jakości rozrywki ponad cztery lata i są bardzo popularne. Show ujawnia jak żyją bogate ludzi. Najczęściej z wesołym nastrojem bohaterowie show wywoływali radość wśród widzów.


Większość pozytywnych emocji przypominają widzowie z show Królowe życia. Popularny program powrócił na TTV 3 września i cieszy się wielką popularnością. Kolejny odcinek będzie się różnił od poprzednich, dlatego że w życiu jednej z bohaterek, Edzi pojawił się prawdziwy dramat.

fot. Kadr z programu „Królowe życia”Smutny wątek w show Królowe życia. Prawdziwy dramat Edzi
Portal pudelek.pl podaje, że już w najbliższy piątek w Królowych życia pojawią się wyjątkowe sceny. Znana Dagmara Kaźmierczuk będzie zmuszona do pocieszania swojej programowej przyjaciółki Edzi, w życiu której okazał się prawdziwy dramat. Stało się wiadomo, że kobieta poroniła.

Czwarty odcinek dziewiątego sezonu programu będzie będzie się różnił od wcześniejszych. Dagmara wybierze się do przyjaciółki, by jej pomoc. Wiadomo o fragmentach z rozmów kobiet. Królowa życia nie ukrywa swoich emocji:
– Jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu – tłumaczy Dagmara.

fot. instagram.com @queen_of_lifeIle dzieci ma Edzia z Królowych życia?

Edzia ma jeszcze dwoje dzieci, ok. 20-letniego syna Nicolasa i 12-letnią córkę Kryspinę. Ale to, co się stało, jest dla niej wielkim dramatem. Gwiazda show przyznaje, że nie może patrzeć na rzeczy, które kupiła dla nienarodzonego dziecka:
– Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku,wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy – powiedziała Edzia.
Królowe życia to show wywołujące wiele emocji. Najnowszy sezon bardzo się różni od zeszłych. Najpopularniejsze twarze zamieniono na nowe, niemal ciekawe. Wielkie wyrazy współczucia dla Edzi.

Jak informował portal "Życie PL": Daniel Martyniuk będzie musiał płacić żonie alimenty? Sensacyjne fakty, wyszły na jaw, przyznał się sam syn króla disco polo

Przypomnij sobie: Czy da się prasować bez żelazka? To możliwe, kilka mało znanych rozwiązań na gładkie ubrania

Portal "Wiesz" pisał również: Czy Polacy doczekają się zerowego podatku VAT na przejazdy koleją i komunikacją miejską? Jest taki pomysł polskich władz